​​وب‌سایت شخصی فرتورچین

Forturchin Personal Website

لوگو فرتورچین

سنگ ماه تولد چیست؟

سنگ ماه تولد چیست؟

ارتباط سنگ با بدن انسان ها موضوعی است که در بین عموم مردم در بین شک و تردید قرار دارد، عده‌ای بر این باورند که سنگ‌ها ارتباطی با بدن انسان ندارند و موضوع سنگ ماه تولد را به صورت کامل انکار می کنند، اما اگر نظر کارشناسان و محققان سنگ و همچنین راهبان و عارفان تمدن‌های کهن را بدانید، به صورت کامل نظر شما را درباره سنگ‌ها عوض می‌کنند. کارشناسان و محققان سنگ موسسه سنگ‌شناسی GIA یا موسسه گوهرشناسی آمریکا (Gemological Institute of America) مهم‌ترین و معتبرترین سازمان بین‌المللی شناخته شده در زمینه الماس، سنگ‌های قیمتی و مروارید، ارتباط مستقیم سنگ با بدن و حالات ماورایی و درمانی سنگ را تایید کرده‌اند و هر سنگ را مخصوص یک ماه می‌دانند که تاثیرات مثبت و شگرفی در حالات روحی و روانی فرد می‌گذارد.
اثر سنگ‌های جواهر بر بدن انسان
اگر بخواهیم به طور کلی سنگ‌ها را برای شما شرح بدهیم، باید بگوییم که سنگ‌ها می‌توانند شما را جادو کنند و بر فعالیت‌های روزمره و روحی و روانی شما تاثیرات مختلفی بگذارند. به طور مثال هنگامی که شما نیاز به شجاعت دارید سنگ حدید به شما کمک شایانی می‌کند و ما پیشنهاد می‌کنیم برای یک بار هم که شده است، این سنگ و خواص بی‌نظیر آن را تجربه کنید. سنگ‌ها دارای عناصری هستند که در طی هزاران سال در مدارات انرژی کهکشان و زمین قرار گرفته‌اند و دارای خاصیت‌های ماورایی شده‌اند. مورد دیگری که تایید کاملی بر این موضوع دارد اهمیت و توصیه بر استفاده از سنگ‌های جواهر از نگاه ائمه و امامان ما می‌باشد به طوری که اکثر ائمه و بزرگان بر تاثیر مثبت و فوق‌العاده سنگ‌های متفاوت منجمله عقیق، فیروزه، در، حدید و… به خصوص عقیق یمنی بر زندگی افراد تایید کرده‌اند. امام رضا (ع) می‌فرمایند : عقیق فقر و درویشی را برطرف می‌کند و در درست کردن عقیق نفاق را زایل می‌کند. از امام جعفر صادق (ع) منقول است که ایشان فرمودند: دوست دارم هر مومن پنج انگشتر به دست کند عقیق، فیروزه، یاقوت، در نجف و حدید.
سنگ ماه تولد
ارتباط هر سنگ با متولدین هر ماه نیز معقوله‌ای است که دانشمندان بر آن تاکید بسیاری دارند و اگر به دنبال این هستید که خواص بی‌نظیر سنگ‌ها بر زندگی شما تاثیر بیشتر و بهتری بگذارد از سنگ ماه تولد خود استفاده کنید. در طبیعت سنگ‌های قیمتی بسیاری وجود دارد که بر اساس صور فلکی تفکیک شده‌اند و هر کدام در یک ماه و بعضا ماه‌های مختلف قرار گرفته‌اند.
بن‌مایه: گوهرافشان (https://www.goharafshan.com)

۵
از ۵
۱ مشارکت کننده