​​وب‌سایت شخصی فرتورچین

Forturchin Personal Website

لوگو فرتورچین

نگهداری ظروف ملیله

نگهداری ظروف ملیله

ظروف زیبای ملیله پس از تولید در مرحله نهایی داخل وان لاک شده و سپس قطعات داخل کوره رفته و تا ۱۰۰ درجه سانتیگراد حرارت داده می شوند، لذا به راحتی خش بر روی قطعات ملیله ایجاد نمی‌شود. همچنین ظروف پس از استفاده کردن و شستشو تغییر رنگ نمی‌دهند و ظروف حالت چسبندگی نخواهند داشت. لذا آثار هنری ملیله‌سازی شده قابل شستشو می‌باشند و برای سیاه شدن آن دو سال ضمانت دارند که سیاه نشوند.
ظروف ملیله فقط برای تزیینات استفاده نمی‌شوند بلکه برای استفاده در میهمانی‌ها و پذیرایی‌ها استفاده می‌شوند و در موارد فراوانی برای جهیزیه نوعروسان خریداری می‌شوند. بعضی از نوعروسان و حتی دیگر خانواده‌ها به جهت استفاده از ملیله و عدم نگرانی از شکستن و خراب شدن آنها در میهمانی‌ها از ظروف ملیله استفاده می‌کنند از کاسه آجیل‌خوری، شیرینی‌خوری، اردوخوری تا سینی و میوه‌خوری و غیره از ظروف ملیله استفاده می‌کنند. بسیاری از خوش‌سلیقه‌ها نیز برای هدیه به عزیزان‌شان ظروف ملیله خریداری می‌کنند.
برای شستشوی ظروف ملیله بایستی با آب سرد و مایع ظرف‌شویی شسته شوند. ولی توصیه می‌شود مواد اسیدی به ظروف ریخته نشود و در صورت ریختن چایی فورا شسته شود. همچنین از فشار غیرمتعارف به ظروف ملیله‌سازی شده خودداری شود. در این صورت تا سالیان متمادی ظروف ملیله قابل استفاده خواهند بود و هیچ مشکلی برای انها ایجاد نمی‌شود.
بن‌مایه: ملیله آنلاین (http://malileonline.ir)

۵
از ۵
۱ مشارکت کننده