​​وب‌سایت شخصی فرتورچین

Forturchin Personal Website

لوگو فرتورچین

لبنیات جنایت است

لبنیات جنایت است

تبریک می‌گم مامان، به‌خاطر بچه‌ای که همین الان بعد ۹ ماه حملش تو رحمت، به دنیا آوردی. تا جایی که می‌تونی نازش کن و لیسش بزن چون تا چند دقیقه دیگه آقاهه میاد و بچتو ازت می‌گیره. از هر لحظه برای خیره شدن بهش و مالیدن پوزه‌ات به بدن گرمش استفاده کن. این لحظات رو توی ذهنت ثبت کن. بوش و حس لمسش رو به‌خاطر بسپار. چون دیگه هیچ وقت قرار نیست ببینیش. هنوز گرم و خیس از تولدشه، که ازت می قاپنش. مثل یه گونی سیب‌زمینی پرتش می‌کنن تو یه قفس، که چاقش کنن تا وقت منتقل کردنش به جهنم یعنی سلاخ‌خونه برسه. و این اتفاقیه که برای تمام بچه‌های تمام مادرا میفته.
توام مامان، باید به همون جهنم بری، بعد از این‌که به اندازه کافی بچه به دنیا آوردی. به محض این‌که دیگه شیر کافی نتونی واسه آدمایی که می‌فروشنش تولید کنی. زندگیت همون جایی تموم میشه که زندگی بچه‌های بیچاره‌ت تموم شد. خیلی شرمندتیم که تو دنیایی پا گذاشتی که سوء ‌استفاده و قتل برای درست کردن یه لیوان شیر، اشکالی نداره، دنیایی که هر کاری می تونن باهات انجام بدن، مامان عزیز، تا بقیه بتونن لذت آنی و گذرا و غیر ضروری‌شونو ببرن.
تو یکی از ضعیف‌ترین قربانیای رو زمینی، بدون هیچ حقی، تو بهترین وضعش خیلیا تو رو چیزی جز یه محصول نمی‌بینن، و یا تو بدترین شرایطش، اصلا نمی‌بیننت. لیسش بزن و تا جایی که میشه دوسِش داشته باش، این لحظات رو تو ذهنت بسپار. چون دیگه هیچ وقت نمی‌بینیش.
برگردان: علی بنی اسد
بن‌مایه: مجموعه‌ی گیاه‌خواری وگ (http://iranveg.ir)

۵
از ۵
۷ مشارکت کننده